O Nas

Wszystko zaczęło się od wysokiego poziomu oczekiwań względem dobrego wyglądu. Czy to w pracy, czy na spotkaniach rodzinnych lub domowym zaciszu. Chęć posiadania czegoś niepowtarzalnego, co będzie odbiegało od „sieciowych stylówek”, które spotykamy na każdym rogu.

Te oczekiwania i stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki, doprowadziło nas do wyjątkowych producentów ubrań, które były w stanie nas zadowolić – długi czas zakupów najpierw dla siebie, strojów, które powodowały podziw wśród znajomych oraz rodziny, a następnie również pomocy tym z naszego otoczenia, które również chciały być Wyjątkowe i Niepowtarzalne. To wszystko spowodowało, że chcemy pomagać również Wam – które jesteście równie Wyjątkowe, Niepowtarzalne, Piękne oraz Świadome swojej kobiecości – w odnajdowaniu strojów, które będą budziły podziw i nie będziecie w stanie odnaleźć ich u mijanych na ulicy Kobiet.

Co nas wyróżnia?

Najbardziej to, że jesteśmy Matką i Córką – nie dzieli nas jedynie różnica pokoleń. Jesteśmy również kobietami z różnymi charakterami i stylami ubierania – co powoduje, że produkty pojawiające się w naszym sklepie są dla każdej z Was. Nieważne ile macie lat czy jakie zajmujecie stanowiska – tutaj każda z Was odnajdzie coś dla siebie, a naszą misją jest zadowolenie Was wszystkich.

0

Mamy dla Ciebie kod rabatowy!Użyj poniższego kodu i otrzymaj

5 % zniżki

PINK5