ZWROTY

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towarów na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) w terminie 14 dni od dnia od ich otrzymania.

W przypadku zwrotu towar wraz z formularzem zwrotu(wypełnić drukowanymi literami) i dowodem zakupu  należy odesłać  na adres:

Pinkmade FASHION Iwona Bagińska, Trzcinna 70, 74-304 Nowogródek Pomorski

Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem i wysłanych do paczkomatów.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

Zwroty  realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu na numer konta wskazany we formularzu zwrotu.

REKLAMACJE

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru należy go odesłać wraz z dowodem zakupu i wypełnionym formularzem (wypełnić drukowanymi literami) na adres:

Pinkmade FASHION Iwona Bagińska, Trzcinna 70, 74-304 Nowogródek Pomorski

Odsyłany do reklamacji towar powinien być czysty oraz odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed zabrudzeniem i zniszczeniem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, Pinkmade FASHION zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Sprzedający do złożonej reklamacji ustosunkuje się niezwłocznie, nie później niz 14 dni od dnia otrzymania towaru do reklamacji

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r.  Kodeks cywilny.

0

Mamy dla Ciebie kod rabatowy!Użyj poniższego kodu i otrzymaj

5 % zniżki

PINK5